Hasičské nákladní letadlo s auty Toys Group

Hasičské nákladní letadlo s auty

779 Kč

Hit z katalogu: Hasičské nákladní letadlo s auty od výrobce Toys Group - tento produkt posíláme s unikátní slevou za 779 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 5903039704114
Do obchodu

Popis

Toys Group

Špičkové zboží, Hasičské nákladní letadlo s auty od známého výrobce Toys Group - tento hit pořídíte výhodně za 779 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Hasičské nákladní letadlo s auty je sada určená pro všechny kluky, kteří obdivují práci hasičů a při hře vymýšlejí různé zásahové akce. Letadlo, jako skutečné nákladní letadlo, má na ocase rampu, která umožňuje vjezd vozidel. Otevírá se také z boku, aby se usnadnilo manévrování aut uvnitř. A nezapomeň ani na hasiče. Pro ně je připraven tradiční vstup po schodech. Je to hračka, která umožní přepravit celou potřebnou techniku a potřebných lidí na vzdálené místo akce. Celá sada je vyrobena z plastu.Souprava obsahuje:Nákladní letadlo3 hasičské vozy / hasičské vozidlo s žebříkem, obrněný transportér, malé městské auto7 dopravních značekLetadlo je vybaveno 4 tlačítky, přičemž každé talčítko je zodpovědné za jiný zvukový signál, který je velmi realisticky se signálem vysílaným skutečnými službami.Stisknutím tlačítka se nejen spustí zvuk ale také se rozsvítí blikající LED diody umístěné na křídlech a pod kokpitem. K funkčnosti zvukových a světelných efektů jsou potřeba 3 ks baterií typu AA 1,5 V - nejsou součástí balení.Na vrchu hračky je praktická rukojeť, která usnadňuje otevírání a přenášení letadla. Křídla letadla jsou odnímatelné, takže zabírají méně místa. Letadlo i vozidla jsou vybavena koly, aby se mohli snadno dostat na místo působení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry:letadlo: 30 cm x 25 cm x 14 cm / délka x šířka x výškaauta: cca 7,5 cm x 2,5 cm x 2,5 cm / délka x šířka x výškavýška značek: 5 cmRozměr balení:délka: 41,5 cmšířka: 31,5 cmvýška: 14 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce