Hasičské auto + souprava aut Toys Group

Hasičské auto + souprava aut

633 Kč

Kvalitní Hasičské auto + souprava aut od kvalitní značky Toys Group - tento hit můžete sehnat při časově omezené akci za 633 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8698111105831
Do obchodu

Popis

Toys Group

Vynikající Hasičské auto + souprava aut od top značky Toys Group - tento produkt obchodujeme extra levně za 633 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Velké červené nákladní vozidlo, které přepravuje hasičské auta je určeno pro všechny kluky, kteří obdivují práci hasičů a při hře vymýšlejí různé dobrodružné akce. Součástí soupravy jsou 6 kovové auta, která dokonale reprodukují skutečné hasičské vozy. Nákladní vozidlo na 6 velkých kolech efektivně zvládne jakýkoliv typ povrchu. Otevírá se ze dvou stran, přičemž na každé straně je možné umístit 6 aut. Velké průhledné dveře se mohou zavřít malým zámkem. Díky tomu nebudou auta během jízdy vypadávat z vozidla. V zahajovací střeše jsou dvě plastové desky na blokování dveří tak, aby se během hry nezavíraly.Celá sada je vyrobena z plastu.Včetně 6 kovových vozidel:Hasičské auto s rozkládací kabinouHasičské pick-up autoNákladní vozidlo s velkým hákemObrněný transportér s vodním dělem, který se otáčí o 360 stupňůTerénní autoSanitkaHračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry:nákladní auto: 36 cm x 10 cm x 15 cm / délka x šířka x výškaauta: cca 8 cm x 3 cm x 4 cm / délka x šířka x výškavýška značek: 5 cmRozměr balení:délka: 40,5 cmšířka: 12,5 cmvýška: 18,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce