Gumový míč Monster truck John

Gumový míč Monster truck

59 Kč

V akci je pouze tady Gumový míč Monster truck co nám vyrábí John - tento produkt máte za pár kliknutí ve slevové akci za 59 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

John

Zákazníky doporučované zboží, Gumový míč Monster truck originální od labelu John - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 59 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Gumový míč Monster truck. Míč je neodmyslitelnou součástí her každého dítěte již od časného věku. Hra s míčem podporuje u děti rozvíjet pohybovou činnost, koordinaci pohybu a reflexní činnost. Díky her s míčem tráví dítě více času s kamarády nebo kamarádkami a hlavně se svou rodinou. Je to vhodná hračka pro hru doma, na zahradě nebo k vodě. Tento míč je vyroben z gumy a zajištěn pojistným ventilem.

Průměr míče: cca 17 cm.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce