Gumový míč Messi Toys Group

Gumový míč Messi

127 Kč

Není proč váhat, Gumový míč Messi co nám vyrábí Toys Group - tento produkt prodáváme při právě probíhající akci za 127 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

No a tohle chcete: Gumový míč Messi originální od labelu Toys Group - tento artikl nakupujte s extra slevou za 127 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Míč je neodmyslitelnou součástí her každého dítěte již od časného věku. Hra s míčem, ať malou nebo velkou, podporuje u děti rozvíjet pohybovou činnost, koordinaci pohybu a reflexní činnost. Díky her s míčem tráví dítě více času s kamarády nebo kamarádkami a hlavně se svou rodinou. Je to vhodná hračka pro hru doma, na zahradě nebo u vody. Každý malý fotbalista má svého vysněného fotbalisty a proto mít míč s jeho portrétem bude pro něj nezapomenutelným zážitkem. Gumový míč s portrétem Messiho je určena pro všechny fanoušky tohoto fotbalisty.

Průměr míče je 17 cm.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce