Gumový míč 21 cm - tmavě růžová Toys Group

Gumový míč 21 cm - červená

55 Kč

Trendy Gumový míč 21 cm - červená od společnosti Toys Group - toto zboží si můžete opatřit ve výhodné akci za 55 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Dnes jsme vybrali: Gumový míč 21 cm - červená od firmy Toys Group - tento produkt obchodujeme v akci za 55 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Gumová vodovzdorná míč je ideální na hru a zábavu na čerstvém vzduchu. Míč je vyrobena z gumy a může se snadno nafouknout, aby se s ní dalo hrát. Nakolik je více vzorů míče, grafika dodané míče se nemusí shodovat s míčem na obrázku.

Průměr míče je 21 cm

Míč je neodmyslitelnou součástí her každého dítěte již od časného věku. Hra s míčem, ať malou nebo velkou, podporuje u děti rozvíjet pohybovou činnost, koordinaci pohybu a reflexní činnost. Díky her s míčem tráví dítě více času s kamarády nebo kamarádkami a hlavně se svou rodinou.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce