Gumové zvířátka do vody Toys Group

Gumové zvířátka do vody

267 Kč

Vaše oblíbené zboží, Gumové zvířátka do vody kvalitní značky Toys Group - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 267 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: JK-ZA1211
Do obchodu

Popis

Toys Group

Hit poslední doby, Gumové zvířátka do vody s osvědčenou značkou Toys Group - tento artikl musíte mít v perfektní akci za 267 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Gumové zvířata umístěné na plovoucí podložce jsou hračky určené na hraní ve vodě. Hra s touto hračkou určitě poskytne při koupání ve vaně hodně zábavy. Děti milují zábavu při koupání, proto tato souprava přátel moře zajistí, aby lázeň byl vždy šťastným dobrodružstvím. Zvířátka mají schopnost nasát do sebe vodu, kterou následně může dítě stlačením vystříknout. Plovoucí podložky mohou být spojeny nebo mohou plavat samostat. Během hraní se děti naučí rozlišovat zvířata a rozlišovat barvy.

Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.

Sada obsahuje:

6 plastových podložek plovoucích na vodě o rozměru 10 cm x 8 cm x 2 cm / délka x šířka x výška /
6 gumových zvířat o velikosti cca 4,5 cm

Rozměr spojených podložek je 21,5 cm x 21,5 cm x 2 cm

Rozměr balení:

délka: 34,5 cm
šířka: 5,5cm
výška: 22,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce