Formičky do kinetického písku 10 ks Toys Group

Formičky do kinetického písku 10 ks

99 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Formičky do kinetického písku 10 ks s proslulou značkou Toys Group - tento artikl je v tento okamžik za perfektní cenu 99 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5903039761315
Do obchodu

Popis

Toys Group

Nabídka pro vás: Formičky do kinetického písku 10 ks co bereme od značky Toys Group - tento produkt nabízíme v bombastické akci za 99 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Tyto formičky do písku ve tvaru hradu a zámků zajistí dětem při hře skvělou zábavu. Kinetický písek je ideální hračkou pro zábavu nejmenší. Magická zábava s pískem poskytne spoustu zábavy při modelování různých tvarů a objektů. S těmito formičkami děti vyrobí krásné výtvory jako mávnutím kouzelného proutku. Písek je vlhký, nevysychá a pokud se dobře vtlačí do formičky, tvar drží pěkně po kope. Hra podporuje senzorický rozvoj kreativity dítěte a stimuluje jeho představivost při hře. V sadě je 10 ks formiček. Součástí balení je také sítko, lopatka a hrabičky.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Velikost formiček: cca od 6 cm do 8 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce