Fisher Price obří kroužky na tyči Fisher-Price

Fisher Price obří kroužky na tyči

799 Kč

Poctivý výrobek, Fisher Price obří kroužky na tyči co nám dodává Fisher-Price - tento hit můžete pořídit za bombastickou cenu 799 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 887961818994
Do obchodu

Popis

Fisher-Price

Limitovaná edice produktu Fisher Price obří kroužky na tyči od top výrobce Fisher-Price - tento hit můžete pořídit s extra slevou za 799 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám příjemné nakupování.
Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Jsou vysoké skoro 40 cm! Vaše děťátko může brát a třást se šesti barevnými kroužky a poté je skládat na sebe na houpající se základnu. Nejmenší kroužek má v sobě malé korálky, aby s nimi mohl váš objevitel krásně chrastit. Rozvoj smyslů je u dětí v tomto věku velmi důležitý. Hrubá motorika se rozvíjí při uchopování a stavění kroužků na sebe a posiluje se tak obratnost a koordinaci očí a rukou. Rozvíjí se i myšlení. Vymyslet, jak poskládat kroužky od největšího po nejmenší, pomáhá v rozvoji schopnosti řešit problémy!

Další popis produktu Fisher Price obří kroužky na tyči

  • Název: Fisher Price obří kroužky na tyči
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: Fisher-Price
  • EAN: 887961818994
  • ID produktu: 630505
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users