Fisher Price chytré hodinky CZ Fisher-Price

Fisher Price chytré hodinky CZ

349 Kč

Spokojenost přinášející Fisher Price chytré hodinky CZ s osvědčenou značkou Fisher-Price - tento hit získáte za skvělou cenu 349 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 887961858419
Do obchodu

Popis

Fisher-Price

V akci je Fisher Price chytré hodinky CZ od top značky Fisher-Price - tento artikl je tady pro vás výhodně za 349 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Vaši malí technici si zamilují Fisher-Price® Chytré hodinky se dvěma interaktivními tlačítky, barevnými světýlky a realistickými zvuky. Jsou jako ty vaše! Interaktivní hodinky jsou plné zábavných aktivit včetně možnosti vytočit číslo kamaráda pejska. Jsou plné zábavných písniček a umožňují mačkání bočních tlačítek! Zatímco si děťátko hraje a objevuje hodinky, učí se zároveň barvy a různé pozdravy! Realistický vzhled chytrých hodinek a zábavné zvuky povzbuzují představivost dítěte. Dvě interaktivní tlačítka otevírají dětem další možnosti, jak si hrát. Displej se rozsvěcuje barevnými LED světýlky a tím uvádí malého technika do světa barev. Zábavné fráze povzbuzují děti k pohybu.

Další popis produktu Fisher Price chytré hodinky CZ

  • Název: Fisher Price chytré hodinky CZ
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Fisher-Price
  • EAN: 887961858419
  • ID produktu: 630506
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users