Fisher Price beatbo Mattel

Fisher Price beatbo

1699 Kč

Tradiční bestseller, Fisher Price beatbo s trendy značkou Mattel - tento artikl se na vás těší v husté akci za 1699 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 887961438840
Do obchodu

Popis

Mattel

Produkt osvědčený zákazníky, Fisher Price beatbo originální od labelu Mattel - tento hit můžete získat za jedinečnou cenu 1699 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.
Připravte se na parádní taneční párt! Stiskněte BeatBoTM kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško, nebo jakékoliv ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy. BeatBoTM má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl. Tento veselý kamarád umí dokonce nahrávat krátký text a přetvořit ho v úžasnou písničku. BeatBoTM nabízí 3 různé režimy hry: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a mixování. V režimu Tanec a pohyb na vaše děťátko čeká spousta zábavy a hudby. V režimu Učení a hry se bude vaše maličké seznamovat s písmenky, barvami, počítáním a mnohým dalším! V režimu Nahrávání a mixování mohou děti nebo rodiče nahrávat krátké fráze, které BeatBoTM přetvoří a přehraje zpět. Hračka mluví a zpívá česky.

Další popis produktu Fisher Price beatbo

  • Název: Fisher Price beatbo
  • Cena: 1699 Kč
  • Výrobce: Mattel
  • EAN: 887961438840
  • ID produktu: 620728
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce