Fischer Price lezeme s liškou se zvuky

Fischer Price lezeme s liškou se zvuky

1399 Kč

Prestižní Fischer Price lezeme s liškou se zvuky od oblíbené značky - tento produkt nabízíme v časové omezené slevě za 1399 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 0887961773118
Do obchodu

Popis

Tohle si zamilujete: Fischer Price lezeme s liškou se zvuky pocházející od značky - tento artikl je v tento okamžik v perfektní akci za 1399 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Fisher-Price® Lezeme s liškou dokáže zaměstnat všechny smysly vašeho miminka. Hračka zajistí děťátku množství hudební zábavy jak pro hru v sedě, při hraní, plazení i kdykoli jindy. Sedící děti si zamilují možnost kdykoliv objevovat jemňoučkou tvář jejich kamarádky lišky nebo její hebký plyšový ocásek. Mačkáním tlačítek roztočí lišku za doprovodu hudby a zvuků. Jak vaše děťátko roste, otočte předním kolečkem pro změnu režimu a sledujte, jak liška dělá kotrmelce (dokonce i na koberci!) a tím povzbuzuje vaše děťátko, aby ji následovalo. Jen pojď za mnou maličké! Barevná světýlka, zábavná hudba a měkké textury pomáhají rozvíjet zrakové, sluchové a hmatové smysly, zatímco se vaše děťátko skvěle baví.

Další popis produktu Fischer Price lezeme s liškou se zvuky

  • Název: Fischer Price lezeme s liškou se zvuky
  • Cena: 1399 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 0887961773118
  • ID produktu: 629524
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users