Enchantimals vodní svět panenka a zvířátko Mattel

Enchantimals vodní svět panenka a zvířátko

399 Kč

Hit z katalogu: Enchantimals vodní svět panenka a zvířátko od společnosti Mattel - toto zboží si můžete zakoupit po zlevnění za 399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 887961552430
Do obchodu

Popis

Mattel

Hit poslední doby, Enchantimals vodní svět panenka a zvířátko od originálního výrobce Mattel - toto zboží zakoupíte levně za 399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Nech se okouzlit těmito mořem inspirovanými panenkami Enchantimals™ s kouzelnými vlasy, které umí měnit barvu, a jejich vodními přáteli! Panenky Enchantimals™ jsou roztomilými postavami, které spojuje výjimečný vztah s jejich kamarády zvířátky. Panenky a jejich zvířecí kamarády najdeš vždy pohromadě a dokonce sdílí i některé charakteristické rysy! Každá z těchto 15 centimetrových panenek má unikátní rysy, výraz obličeje a nádherné oblečky, které ozvláštňují detailně propracované ozdoby na zápěstí. Panenky se při oblékání inspirovaly svými nejlepšími přáteli z oceánu. Každá panenka je navíc výjimečná díky svým nádherným vlasům, které mění barvu. Použij studenou vodu a sleduj, jak panenčiny všívané vlasy v okamžiku změní barvu! A jakmile chceš vrátit zpět její původní barvu, jednoduše použij teplou vodu a panenčina původní barva vlasů je zpět! Použij přiložený aplikátor ve tvaru mušle a vytvoř panence trendy proužky nebo změň barvu vlasů po celé jejich délce.

Další popis produktu Enchantimals vodní svět panenka a zvířátko

  • Název: Enchantimals vodní svět panenka a zvířátko
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: Mattel
  • EAN: 887961552430
  • ID produktu: 622056
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users