Enchantimals 3ks baletka s mazlíčkem Mattel

Enchantimals 3ks baletka s mazlíčkem

629 Kč

No tak tohle je gól: Enchantimals 3ks baletka s mazlíčkem od producenta Mattel - tento artikl je v tuhle chvíli v jedinečné akci za 629 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 887961625806
Do obchodu

Popis

Mattel

Neodoláte: Enchantimals 3ks baletka s mazlíčkem se známou značkou Mattel - toto zboží si můžete objednat za hustou cenu 629 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.
Vtanči do kouzelného světa s baletkami Enchantimals™ a jejich zvířecími kamarády! Panenky Enchantimals™ jsou roztomilé bytůstky, které spojuje výjimečný vztah s jejich kamarády zvířátky. Panenky a jejich zvířecí kamarády najdeš vždy pohromadě a dokonce sdílí i některé charakteristické rysy. Vyber si tu svou. V každém setu najdeš 15 centimetrovou panenku a jejího zvířecího kamaráda. Připravte se na společný trénink! Panenky jsou oblečeny do pestrobarevných baletních trikotů s tutu sukýnkou a baletních piškotů. Jejich zvířecí kamarádi jsou připraveni předvést svou vlastní roztomilost a dokonce jsou oblečeni do tutu sukýnek, aby s panenkami skvěle ladili! Tyto baletky Enchantimals™ a zvířecí kamarádi jsou připraveni předvést životní výkon!

Další popis produktu Enchantimals 3ks baletka s mazlíčkem

  • Název: Enchantimals 3ks baletka s mazlíčkem
  • Cena: 629 Kč
  • Výrobce: Mattel
  • EAN: 887961625806
  • ID produktu: 626235
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users