Elektronická digitální pokladnička-akce: pokrčená krabice Toys

Elektronická digitální pokladnička-akce: pokrčená krabice

278 Kč

Spokojenost přinášející Elektronická digitální pokladnička-akce: pokrčená krabice s osvědčenou značkou Toys - tento produkt posíláme za téměř velkoobchodní cenu 278 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys

Výjimečné zboží, Elektronická digitální pokladnička-akce: pokrčená krabice od známého výrobce Toys - tento hit pořídíte v jedinečné akci za 278 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Akce: Sleva 10% z důvodu pokrčené a natržení krabice-obalu. Obsah je zcela v pořádku. Původní cena:309,00 Kč, po slevě: 278,00 KčElektronická digitální pokladnička, která má tvar uzavřeného poháru s digitálním počítadlem naspořené částky, je jednoduchý způsob spoření pro děti i pro dospělé. Zároveň budete vědět, kolik už máte naspořeno. Stačí vložit mince do horního otvoru a počítadlo LCD Vám ukáže množství eur. Pod horním krytem je tlačítko, použitím kterého můžete kdykoliv vynulovat počítadlo. Tato pohodlná elektronická digitální pokladnička je ideální dárek pro děti, aby se naučili šetřit a počítat mince.K funkčnosti jsou potřeba 2 ks baterií typu AA - nejsou součástí baleníUpozornění!: pokladnička počítá jen eura. Rozměr pokladničky:průměr: 12 cmvýška: 16 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce