Elektrický klavír MQ3737 Toys Group

Elektrický klavír MQ3737

240 Kč

V akci je pouze tady Elektrický klavír MQ3737 od známého výrobce Toys Group - tento produkt objednáte v bombastické akci za 240 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 1401404581017
Do obchodu

Popis

Toys Group

Diskontní Elektrický klavír MQ3737 od kvalitního výrobce Toys Group - tento produkt máte na dosah ruky v perfektní akci za 240 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Elektronický klavír pro malého hudebníka byl speciálně navržen a vyvinut pro malých milovníky hudby. Klavír s mikrofonem poskytne Vašemu dítěti mnoho hodin nekonečné zábavy. Je to vzdělávací hračka, která bude podporovat rozvoj hudebních schopností a sluchu, smysl pro rytmus, představivost a možná že tento klavír pomůže objevit velký hudební talent vašeho dítěte. .Presvedčte se sami. Určitě to bude skvělý dárek. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Klavír obsahuje: Hudební klávesnici s 39 klávesami Mikrofon Tlačítko zapnutí /vypnutí Tlačítko rytmů Tlačítko změny vydávání z vlastní MP3 Tlačítko Demo ONE ALL - umožňující ukázku hudebního materiálu Tlačítko STOP Zásuvka - mikrofonní vstup Napájení přístroje: 4 AA baterie (nejsou součástí balení) Rozměry klavíru: Délka: cca 33,5 cm Šířka: cca 4,5 cm Výška: cca 11 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce