Elektrické auto Mercedes SL 500 Toys Group

Elektrické auto Mercedes SL 500

5849 Kč

Exkluzivní Elektrické auto Mercedes SL 500 od Toys Group - tento hit můžete pořídit za výhodnou cenu 5849 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 2500 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: Ramiz
Do obchodu

Popis

Toys Group

Elektrické auto Mercedes SL 500 je s luxusní auto se zajímavým vnitřním vybavením a úžasnými světelnými efekty a zvukovými efekty. Perfektní zpracování auta a otevírací dveře určitě upoutají pozornost každého mladého řidiče. Vozidlo lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo dítě může ovládat vozidlo nezávisle, jakmile zná pravidla jízdy. Vozidlo je určeno pro nejmenší děti, skvěle funguje jako dárek k narozeninám nebo při jiné příležitosti.Vozidlo je vybaveno 3 rychlostmi a elektrickou parkovací brzdou. Zapínání rychlosti vozidla pomalu / rychle se spustí stiskem tlačítka a provoz vpřed / vzad funguje stejným způsobem. Při jízdě vpřed se rozsvítí přední světla, auto má tlačítka, pod kterými se skrývají účinné melodie. V autě můžete také připojit své vlastní přehrávací zařízení MP3, vstup SD, vstup AUX, nahrané melodie, takže vaše dítě bude moci poslouchat své oblíbené skladby, pohádky atd. Pro větší bezpečnost dětí je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Technická specifikace:

Motor: 2 x 12V / 8000RPM / 40W,
Baterie: 12V / 7Ah
Ovladač: 2,4 GHz, 3 rychlosti, bezpečnostní tlačítko STOP
Kola: EVA pěnové pneumatiky, průměr 24 cm, šířka 9 cm,
Tlumiče nárazů: 2 x zadní, 2 x přední,
3 rychlosti
Převodové stupně: volný start, přední / zadní,
Světla: LED, přední světla, zadní světla, spínač světel,
Vybavení: zvukový panel, MP3, načtené melodie, FM rádio, vstup USB (možnost připojení přehrávače MP3, smartphonu), bluetooth
Tlačítka s melodiemi a klaksonem na volantu,
Sedadlo: hloubka 20 cm, šířka 35 cm, výška 29 cm, černé, větrané sedák z ekologické kůže, bezpečnostní pásy,
Otevírání dveří + zámek dveří,
indikátor nabíjení
Start: Spínač na volantu
Uzamykatelný zadní kufr,
Maximální zatížení do 35 kg,
Součástí je Instrukční + montážní sada, s diodou, která řídí nabíjení baterie 12V / 1000 mA, ovladač, USB PenDrive s instruktážním videem.
Hmotnost vozidla: 17 kg,

Rozměr auta:

Délka: 120 cm
Šířka: 68 cm
Výška: 50 cm

Rozměr balení:

Délka: 123 cm
Šířka: 61 cm
Výška: 36 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce