Dřevěný vláček s kostkami Toys Group

Dřevěný vláček s kostkami

179 Kč

Jedinečná nabídka, Dřevěný vláček s kostkami co nám dodává Toys Group - tento artikl musíte mít s extra slevou za 179 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5902802914057
Do obchodu

Popis

Toys Group

Tohle si zamilujete: Dřevěný vláček s kostkami se známou značkou Toys Group - tento hit naleznete téměř zdarma za 179 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Barevný dřevěný vláček s kostkami je veselá hračka, která osloví každého chlapečka. K vláčku je připojena šňůrka, kterou ho dítě může táhnout, což zajisti tak ještě větší zábavu. vagónyk lokomotivě jsou připojeny háčky. Každý vagón má vyčnívající kolíky, na které musí dítě poskládat příslušející kostky. Kolo má 1 kolík, obdélník 2, trojúhelník 3 a čtverec 4 kolíky.Touto hrou se dítě učí spojovat tvary a barvy a vycvičí smysl pro dotek. Hraní se s vlakem podporuje manuální dovednosti, trénuje efektivnost a přesnost rukou.Vláček je vyroben z přírodního dřeva a malované speciální barvou, která není zdraví škodlivá. Souprava obsahuje 25 elementů.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje:1x lokomotiva2x vagóny22x kostkyRozměry vláčku:délka: 31 cmšířka: 7,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce