Dřevěný malovaný vláček Wooden Toys

Dřevěný malovaný vláček

359 Kč

V akci je Dřevěný malovaný vláček od kvalitní značky Wooden Toys - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu 359 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 2500 Kč, neplatíte poštovné. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: Maxy - 6511
Do obchodu

Popis

Wooden Toys

Vaše možnosti obohacující Dřevěný malovaný vláček od oblíbeného výrobce Wooden Toys - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 359 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Barevný dřevěný vláček sestávající z mnoha částí, které se dají poskládat, přitahuje pozornost dítěte a podporuje hru. Souprava sestává z lokomotivy, dvou vozů a kostek různých barev, tvarů a velikostí. Čtvercové kostky mají navíc písmena, aby se dítě mohlo učit první písmena abecedy s pomocí rodiče. Unikátní dřevěný vláček poskytne dítěti hodiny zábavy. Dítě se může hrát s jednotlivými vagony nebo je kombinovat do vlaku. Kostky mohou být naskládány na různé vozy. Tímto způsobem dítě trénuje koordinaci rukou, rozpoznává barvy a tvary, spojuje prvky mezi sebou a rozvíjí svou kreativitu.

Celá souprava sestává z 18 kusů. Hračka je vyrobena ze dřeva. Vláček kostky nemají ostré hrany, takže hraje je bezpečná i pro nejmenší děti.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměry vláčku:

délka: 37,3 cm
šířka: 9,5 cm
výška: 10,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users