Dřevěné šachy INNI

Dřevěné šachy

294 Kč

Neodoláte: Dřevěné šachy s trendy značkou INNI - tento produkt doručujeme v časové omezené slevě za 294 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 2500 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MAX
Do obchodu

Popis

INNI

Oblíbený produkt Dřevěné šachy pocházející od značky INNI - toto zboží si můžete zakoupit v jedinečné akci za 294 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Šachová hra je jedna z nejstarších strategických her pro dva hráče. Šachová hra podporuje logické myšlení děti i dospělé. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak rozvíjet mezilidské schopnosti děti je hrát s nimi různé hry, které rozvíjejí u děti inteligenci, logické myšlení, schopnost efektivního vyjadřování a komunikaci s ostatními. Hra je způsob, jak strávit více času se svými blízkými. Dřevěné šachy jsou vyrobeny z materiálu: dřevo + dýha. Obsahuje 32 kusů dřevěných figurek. Dřevěná kazeta je zajištěna západkou proti svévolnému otevření. Po otevření kazeta slouží jako šachovnice.

Rozměr rozložené šachovnice: 34 cm x 34 cm

Rozměr zavřené kazety: 34 cm x 17 cm x 3,5 cm / délka x šířka x výška

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users