Dřevěné 3D puzzle - domácí zvířata - pejsek

Dřevěné 3D puzzle - domácí zvířata - prasátko

105 Kč

Dnes je tady pro vás Dřevěné 3D puzzle - domácí zvířata - prasátko co odebíráme od výrobce - tento artikl čeká na vás při právě probíhající akci za 105 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: V0300470
Do obchodu

Popis

Výjimečné zboží, Dřevěné 3D puzzle - domácí zvířata - prasátko od oblíbené značky - tento produkt obchodujeme za téměř velkoobchodní cenu 105 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Dřevěné 3D puzzle - domácí zvířata je hračka pro děti, kterou si určitě zamilují. Při hře s touto dřevěnou skládačkou zvířat se děti současně učí rozpoznávat zvířátka, procvičují si mozek i zručnost rukou. S těmito 3D puzzlami stráví děti mnoho hodin zábavy. Tyto edukační hračky jsou vhodný způsob, jak podpořit prostorovou představivost a manuální zručnost.

Vyrobeno z přírodního dřeva
Přibližné rozměry (před sestavením): 23 cm x 18 cm x 0,6 cm
Vhodné pro děti od 3 let

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users