Dřevěná vkládačka - Číslice Kids Toys

Dřevěná vkládačka - Číslice

144 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Dřevěná vkládačka - Číslice od originálního výrobce Kids Toys - toto zboží si můžete nechat doručit za perfektní cenu 144 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Udělejte si radost: Dřevěná vkládačka - Číslice populárního výrobce Kids Toys - tento artikl čeká na vás za perfektní cenu 144 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Barevné dřevěné matematické puzzle jsou určeny dětem, které začínají s matematickým vzděláváním. Je to skvělý způsob, jak snadným a zábavným způsobem se učit rozeznávat číslice a základní matematické znaky. Díky tomu, že čísla jsou velké, bude snadné je uspořádat a odstranit z hrací plochy. Matematické znaky a čísla ve velmi atraktivních barvách, proto povzbudí každé dítě, aby se naučilo matematiku.

Rozměry:

Deska: 30 cm x 22 cm x 0,6 cm
Číslo: 5 cm x 4 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce