Dřevěná vkládačka - Abeceda Toys Group

Dřevěná vkládačka - Abeceda

153 Kč

Spokojenost přinášející Dřevěná vkládačka - Abeceda co nám dodává Toys Group - tento artikl nakupujte za bombastickou cenu 153 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 931831
Do obchodu

Popis

Toys Group

Prvotřídní Dřevěná vkládačka - Abeceda kvalitní značky Toys Group - tento produkt dodáváme s VIP slevou pro každého za 153 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Barevná dřevěná vkladačka - Abeceda napomůže dětem rychle zvládnout základy abecedy a pravopisu a přitom bude kombinovat zábavu a učení. Všechny prvky této vkladanky jsou dokonale leštěné, namajú ostré hrany ani vyčnívající třísky, díky čemuž se dítě při hře neporaní. V dřevěné abecední vkládačky se nachází 26 barevných písmen. Zábava spočívá v tom, že tvar písmene zapadne do drážky na štítu, ale může se volně měnit a rozšiřovat spolu s dětskými dovednostmi .. Živé barvy písmen podporují děti, aby si hrály a učili se. Dřevěná abecední vkládačka podporuje rozvoj manuálních dovedností a pomáhají nejmladším rozvíjet obratnost a praktikovat koordinaci malých rukou. Je to také skvělý způsob, jak se naučit soustředění a trpělivosti, jakož i praktikovat dovednosti logického myšlení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměr vkládačky:délka: 30 cmšířka: 23 cmvýška: 0,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce