Dřevěná vkládačka - ABCD Kids Toys

Dřevěná vkládačka - ABCD

169 Kč

Hit z katalogu: Dřevěná vkládačka - ABCD pocházející od značky Kids Toys - tento produkt máte po jednoduché objednávce po slevě za 169 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Hit poslední doby, Dřevěná vkládačka - ABCD od populárního výrobce Kids Toys - tento artikl čeká na vás extra výhodně za 169 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Barevná dřevěná vkládačka je dřevěná deska s barevnými písmeny, která napomůže dětem rychle zvládnout formou hry základy abecedy a pravopisu a přitom bude kombinovat zábavu a učení. Je to skvělý způsob, jak si nejprve zvyknout na tvary písmen a přizpůsobit jejich tvarem na desce. Vkládačka obsahuje 26 velkých písmen, malovaných různými barvami, díky čemuž je celá skládačka velmi přitažlivá a upoutává pozornost dítěte.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměry:

Velikost písmen: cca 4,5 cm
Deska 30 cm x 22,5 cm x 0,6 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce