Dřevěná magnetická tabule

Dřevěná magnetická tabule

321 Kč

V akci je právě teď Dřevěná magnetická tabule s proslulou značkou - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 321 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad dva a půl tisíce nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leader-J101
Do obchodu

Popis

Produkt osvědčený zákazníky, Dřevěná magnetická tabule pocházející od značky - tento artikl doporučujeme extra levně za 321 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Udělejte si radost.

Dřevěná magnetická tabule je hračka, která plní i vzdělávací funkci. Napište dětem na tabulku nějaký matematický příklad, který se bude Vaše dítě snažit vypočítat. Nebo se mohou pohrát s písmenky z abecedy. Také mohou na tabulce skládat různé obrázky, které jsou v balení. Tabule rozvíjí představivost a kreativitu u dětí. Tabulka je rozdělena na dvě části, jedna bílá, která se vyžívá na magnety a na druhou stranu mohou kreslit křídami, které jsou součástí balení.

Obsah balení:

1x magnetická oboustranná tabule 1x balení kříd 1x speciální fixa 1x houba 1x sada magnetoc s dětskými motivem

Technická specifikace:

Oboustranné používání - jedna strana magnetická / druhá tabula na křídy Praktické balení - vše je umístěno spolu v dřevěném boxu Tabule je skládací Tabule se snadno myje přiloženou houbou nebo vlhkým hadříkem Vhodné pro děti od 3 let Používat pod dohledem dospělé osoby

Rozměr balení: 31 x 24 x 4 cm

délka: 28 cm šířka: 21 cm výška: 3,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users