Dráha Bburago Go Gears Super Speed Jump Toys Group

Dráha Bburago Go Gears Super Speed Jump

238 Kč

Perfektní Dráha Bburago Go Gears Super Speed Jump od společnosti Toys Group - tento hit můžete získat po slevě za 238 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys Group

Exkluzivní Dráha Bburago Go Gears Super Speed Jump od známého výrobce Toys Group - tento artikl pořizujte za hustou cenu 238 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Bburago Go Gears Super Speed Jump je super dráha pro jednoho závodníka, při hře se kterou zažije skvělou zábavu. Auta nepotřebují baterie, neboť mají systém pull back (natáhnout směrem dozadu) s cílovým skokanským můstkem přes obruč. Součástí balení je jedno autíčko, které je schopné projít až 14 m a dosáhnout vysoké rychlosti. Barva auta se nemusí shodovat s barvou auta na obrázku.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry balení:

délka: 45 cm
šířka: 5,5 cm
výška: 10 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users