Dopravní značka dřevěná - přednost před protijedoucími Studo Wood

Dopravní značka dřevěná - přednost před protijedoucími

39 Kč

Právě je za dobrou cenu Dopravní značka dřevěná - přednost před protijedoucími s pečetí kvality Studo Wood - tento produkt obchodujeme s výjimečnou slevou za 39 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8592520006867
Do obchodu

Popis

Studo Wood

Velmi žádaný produkt, Dopravní značka dřevěná - přednost před protijedoucími značky Studo Wood - tento produkt máte po jednoduché objednávce za téměř velkoobchodní cenu 39 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?
Bambule vám přináší od Studo Wood – Dopravní značka dřevěná – přednost před protijedoucími. Až si postavíte své vlastní dopravní hřiště bude díky dopravním značkám bezpečnost provozu mnohem lepší. Děti si osvojí základní dopravní značky a bezpečnost silničního provozu. Velikost značky cca 15 cm. Podívejte se i na další dřevěné značky od Studo Wood.

Další popis produktu Dopravní značka dřevěná - přednost před protijedoucími

  • Název: Dopravní značka dřevěná - přednost před protijedoucími
  • Cena: 39 Kč
  • Výrobce: Studo Wood
  • EAN: 8592520006867
  • ID produktu: 618230
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users