Dinosauři - Stegosaurus - Albi Crafts ALBI

Dinosauři - Stegosaurus - Albi Crafts

359 Kč

Dnes jsme vybrali: Dinosauři - Stegosaurus - Albi Crafts od kvalitního výrobce ALBI - tento produkt dodáváme s unikátní slevou za 359 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8590228044310
Do obchodu

Popis

ALBI

Produkt osvědčený zákazníky, Dinosauři - Stegosaurus - Albi Crafts od oblíbeného výrobce ALBI - tento produkt máte za pár kliknutí za mimořádně nízkou cenu 359 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

S kreativní sadou Stegosaurus z kolekce Albi Crafts si děti od 5 let vyzkouší práci paleontologa. Pomocí jednoduchého video návodu si budou moci sestavit kostru dinosaura a vymodelovat jeho tělo.

Už za 48 hodin hmota uschne a děti tak budou moci s novou hračkou zažít opravdové dobrodružství. 

V balení na děti čeká dárek - dětská vstupenka do DinoParku. Malí paleontologové tak budou moci vidět dinosaury naživo a v opravdové velikosti.

Součástí je také karta s informacemi o daném dinosaurovi a s QR kódem pro video návod.

Sada Stegosaurus obsahuje: 2 MDF desky – kostra dinosaura, 6 ks modelovací hmoty (á 18g), 2 oči, chytrou kartu s informacemi o dinosaurovi a QR kódem pro video návod, dětskou vstupenku do DinoParku.

 

Další popis produktu Dinosauři - Stegosaurus - Albi Crafts

  • Název: Dinosauři - Stegosaurus - Albi Crafts
  • Cena: 359 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228044310
  • ID produktu: 32855
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users