Digitální dopravní systém Connex

Digitální dopravní systém Connex

499 Kč

Váš oblíbený produkt, Digitální dopravní systém Connex co odebíráme od výrobce - tento artikl je v tuhle chvíli po slevě za 499 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4894091388484
Do obchodu

Popis

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Digitální dopravní systém Connex od kvalitní značky - tento produkt dodáváme s výjimečnou slevou za 499 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.
Connex – Digitální dopravní systém Vyzkoušejte si řízení provozu! Connex Digital Traffic System je poučný vědecký balíček, který poskytuje užitečné informace o jednoduché fyzice. Budete ohromeni vším, co se můžete naučit! Sestavte vědeckou sadu podle pokynů a získáte semafory, které vedou chodce a také závory, který se pohybuje podle světel.

Další popis produktu Digitální dopravní systém Connex

  • Název: Digitální dopravní systém Connex
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 4894091388484
  • ID produktu: 632347
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users