Dickie souprava doplňků požární techniky Dickie

Dickie souprava doplňků požární techniky

340 Kč

V akci je Dickie souprava doplňků požární techniky od Dickie - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 340 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně dva a půl tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dickie

Ve slevě je Dickie souprava doplňků požární techniky od oblíbeného výrobce Dickie - tento artikl nakupujte za bombastickou cenu 340 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Sada doplňků požární techniky je výborný dárek, který poskytne každému chlapci množství radosti a nekonečné hodiny zábavy. Zároveň má vliv na vývoj dítěte, kde při aktivní hře ho nutí rozvíjet své smysly a kreativitu od útlého věku. Souprava je vyrobena z kvalitního materiálu kov - plast, se zaměřením na realistické tvary vozidel. Souprava obsahuje dvě vozidla, postavu hasiče a doplňky. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Délka aut: cca 12 cm, výška hasiče: 5 cm

Rozměry balení:

délka: 25 cm
šířka: 5,7 cm
výška: 24,9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users