Detský farmársky traktor s vlečkou Toys Group

Detský farmársky traktor s vlečkou

283 Kč

Nabídka pro vás: Detský farmársky traktor s vlečkou co nám dodává Toys Group - tento artikl je tady pro vás za skvělou cenu 283 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Poctivý výrobek, Detský farmársky traktor s vlečkou pocházející od značky Toys Group - tento artikl je tady pro vás s úžasnou cenovkou 283 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Traktor s vlečkou je důležitým vozem na každé farmě, který je určen k převážení krmiva pro domácí zvířata, sebranou úrodu a všech věcí potřebných při vedení farmy. S velkou prostornou vlečkou všechny práce malého farmáře budou provedeny bez námahy. Silná vlečka unese i těžší náklad a když není nutná, může se odpojit od traktoru. Samozřejmě, že je třeba připravit i dřevo na zimu a protože je již naloženy na vlečce, třeba ho už jen odvést a složit ..Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry traktoru s vlečkou:délka: 28 cmšířka: 7,5 cmvýška: 8 cmRozměry balení:délka: 32 cmšířka: 10 cmvýška: 13 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce