Dětský elektrický mixér INNI

Dětský elektrický mixér

240 Kč

Jedinečná nabídka, Dětský elektrický mixér co bereme od značky INNI - toto zboží si můžete koupit ve výhodné akci za 240 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8698111102991
Do obchodu

Popis

INNI

Vaše oblíbené zboží, Dětský elektrický mixér originální od labelu INNI - tento artikl nepropásněte po zlevnění za 240 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Dětský elektrický mixér je hračka pro všechny holčičky, které rádi pomáhají v kuchyni při vaření a pečení. Nyní může dítě svou maminku napodobovat a tak trávit čas v její blízkosti. Mixér funguje jako skutečný, má otáčecí lopatky. Pomocí tohoto mixéru může snadno připravit chutné jídlo pro své panenky. Hračka rozvíjí fantazii dítěte, má vliv na zdravý vývoj a pomáhat učit se ostatním domácím pracím. K funkčnosti jsou potřeba 2 ks baterii typu AA 1,5V - nejsou součástí balení. Mixér má 3 funkční tlačítka. Stisknutí tlačítka na levé straně mixéru dochází k míchání, přičemž se otáčejí lopatky, mixer vydává zvuk a svítí světlo.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr mixéru:

délka: 18 cm
šířka: 8,5 cm
výška: 17 cm

Rozměr balení:

délka: 20 cm
šířka: 10 cm
výška: 20,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce