Dětská vrtačka na baterie Toys Group

Dětská vrtačka na baterie

186 Kč

Radost přinášející Dětská vrtačka na baterie od kvalitního výrobce Toys Group - tento artikl objednávejte v jedinečné akci za 186 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Vaše oblíbené zboží, Dětská vrtačka na baterie od populárního výrobce Toys Group - tento produkt posíláme za bombastickou cenu 186 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Dětská vrtačka na baterie s vyměnitelnými koncovkami potěší všechny malé kutily. Mohou ji použít při domácích pracích a rôných opravách, kde je potřeba něco odšroubovat nebo vyvrtat. Hroty se dají podle potřeby měnit. Každý chlapec chce pomoci doma tatínkovi nebo něco opravit, když se mamince poškodí. To je důvod, proč máme pro vás nabídku bezpečného nářadí. Nyní se chlapci mohou bezpečně hrát na profesionální šroubování a vrtání. Celá sada je vyrobena z plastu. Pro funkčnost jsou potřeba 2 ks baterií typu AA 1,5V - nejsou součástí balení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

vrtačka
3 vyměnitelné koncovky
2 šrouby s matkami
plochá deska s dírami

Rozměr vrtačky:

délka: 17 cm
šířka: 5 cm
výška: 13 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce