Dětská kuchyňka s tekoucí vodou 72 cm - žltá Toys Group

Dětská kuchyňka s tekoucí vodou 72 cm - žltá

999 Kč

Poctivý výrobek, Dětská kuchyňka s tekoucí vodou 72 cm - žltá od předního výrobce Toys Group - tento hit můžete získat po zlevnění za 999 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: Maxy-9567
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jasný hit, Dětská kuchyňka s tekoucí vodou 72 cm - žltá s trendy značkou Toys Group - tento hit můžete sehnat za výhodnou cenu 999 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Téměř každé malé dítě miluje pomáhat v kuchyni při přípravě domácích jídel. Nyní mu můžete umožnit realizovalo samo, pomocí vlastní báječné kuchyňské sadě. Zároveň při hře s touto sadou rozvíjí dětskou fantazii a učí se principem vaření, což může vést k lásce k vaření. Malý kuchař bude nyní moci snadno vystrojit narozeninovou oslavu pro své panenky a medvídci. Spuštění vlastní domácnosti je skvělá zábava, takže se dítě může naučit mnoho důležitých věcí.Kuchyňka vydává během vaření realistické zvuky, jako například smažení a bublání. Levý hořák má zabudovaný výparník, který umožňuje dosáhnout efekt "studené páry". Do otvoru na hořáku je třeba nalít asi 50 ml vody. Postav hrnec a po nějakém čase (při vaření vody) z hrnců začne unikat studená pára. V kuchyni je baterie, která má čerpadlo. Stačí nalít vodu do dřezu, zmáčknout čerpadlo a voda bude vytékat z kohoutku! Toto je uzavřený obvod. Dítě může opláchnout ovoce, zeleninu a také mýt nádobí. Všechny funkce vzbuzují zájem dětí a povzbuzují zábavu.Kuchyňka má digestoř se 4 různými tlačítky. První zapíná a vypíná všechny funkce, druhé spouští krátké melodie, třetí spouští digestoř - při zapnutí vydává charakteristický šum. Čtvrté tlačítko umožňuje nastavit hlasitost - umožňuje změnu ve třech krocích, což je zvláště důležité pro rodiče. Zvuk melodie se nerozšíří po celém bytě. Po zapnutí digestoře se světlo automaticky zapne - střídavě bliká: červená a modrá.Sada obsahuje 43 prvků. Kromě ovoce a zeleniny obsahuje souprava příbory, talíře, misku, 2 imitace krabiček cookie, napodobeniny nápojového automatu a mnoho dalších. Kuchyň má otevřenou průhlednou skříňku, otevírací troubu a skříňku s posuvnými dveřmi. Za umyvadlem je také psací deska s 2 bílými křídami a houbou. Deska umožní vašemu dítěti naplánovat si menu nebo nákupní seznam, a pokud ještě něčí psát, může si nakreslit obrázek.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Napájení:Hořáky: 3 x AA 1,5 V (nejsou součástí balení)Digestoř: 3 x AA 1,5 V (nejsou součástí)Rozměry kuchyně: Délka: 50 cmŠířka: 23 cmVýška celková: 72 cmÚžasná kuchyň s mnoha funkcemi, jako je studená pára, voda tekoucí z baterie, osvětlení a zvukové efekty, určitě potěší dítě zaručující hodiny zábavy. Má vše, co malá domácnost nebo malý kuchař potřebuje.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce