Dětská krátkovlnná vysílačka rozsah do 100 m

Dětská krátkovlnná vysílačka rozsah do 100 m

186 Kč

Právě je za dobrou cenu Dětská krátkovlnná vysílačka rozsah do 100 m od předního výrobce - toto zboží si můžete nechat poslat za bombastickou cenu 186 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8698111102984
Do obchodu

Popis

Radost přinášející Dětská krátkovlnná vysílačka rozsah do 100 m s osvědčenou značkou - tento hit pořídíte téměř zdarma za 186 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Dětská krátkovlná vysílačka v rozsahu do 100 m je jednoduchý model, který se velmi snadno používá a zároveň umožňuje dětem při hře se svými vrstevníky zažít skvělou zábavu. Souprava sestává ze dvou moderně vypadajících rádií, které jsou vybaveny zasouvatelnými anténami. Použitím krátkovlnných vysílaček se dosáhne skvělý způsob, jak komunikovat na krátké vzdálenosti a zároveň při dětské hře mohou děti trávit více času se svými vrstevníky. K napájení krátkovlnné vysílačky jsou potřeba 3 ks baterií typu AA 1,5V (nejsou součástí balení)Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Hlavními rysy tohoto modelu: Dvě moderní vysílačky Ergonomický design Vestavěný reproduktor /mikrofon Zapnutí /vypnutí Samostatné tlačítka pro volání. Dosah až 100 m (v závislosti na terénu a podmínkách) Rozměry telefonu: délka: 6 cm šířka: 4,5 cm výška s anténou: 31 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce