Dětská hradní školka

Dětská hradní školka

849 Kč

Nejprodávanější Dětská hradní školka s jakostní značkou - tento produkt objednáte za mimořádně nízkou cenu 849 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 5054131053164
Do obchodu

Popis

Spokojenost přinášející Dětská hradní školka značky - tento artikl nepropásněte v bombastické akci za 849 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.
Dětská Hradní školka je mateřská školka s dostatečným prostorem na hraní. Umístěte hlavní budovu školky na střed podlahy a vytvořte tím krásný herní prostor na zahradě. Posunutím budovy na kraj podlahy, zvětšíte vnitřní prostor školky. Dětská Hradní školka je plně vybavena. Naleznete zde klavír, klouzačku, která může být umístěna samostatně nebo může být připevněna k druhému patru budovy. Praktický stoleček s židličkami můžete jednoduše proměnit na houpačku pro dvě děti. Na zavěšené houpačce si děti užijí spoustu zábavy. Děti milují výlety. Zavezte je Duhovým Školkovým autobusem (5317, prodává se samostatně) na nádherné Dětské Hradní hřiště s bazénem (5319, prodává se samostatně). Produkt obsahuje: hlavní budovu, podlahu, modrou klouzačku, balkón s klendbou, 2× plot, 2× vlajka, klavír, stůl (houpačka), 2× židle, 2× obrázková kniha, houpačka. Figurky nejsou součástí výrobku. Věk: 3+.

Další popis produktu Dětská hradní školka

  • Název: Dětská hradní školka
  • Cena: 849 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 5054131053164
  • ID produktu: 629371
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users