Dávkovač chemie s teploměrem Bestway 58209 - oranžová BESTWAY

Dávkovač chemie s teploměrem Bestway 58209 - oranžová

244 Kč

Příjemné pocity navazující Dávkovač chemie s teploměrem Bestway 58209 - oranžová co bereme od značky BESTWAY - tento artikl je tady pro vás za mimořádně nízkou cenu 244 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

BESTWAY

Limitovaná edice produktu Dávkovač chemie s teploměrem Bestway 58209 - oranžová od top výrobce BESTWAY - toto zboží si můžete nechat poslat v sezónní slevě za 244 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. No a to se jednoduše vyplatí.

Dávkovač chemikálií umožňuje plně kontrolovaný a bezpečný způsob dávkování chemikálií v bazénu. Po naplnění dávkovače lze nastavit intenzitu dávkování pomocí speciálního nastavitelného kroužku a vložit do vody. Součástí dávkovače je teploměr do vody. Dávkovač je vyroben z plastu odolného vůči UV záření a proto je ho možné použít během mnoha sezón. Dávkovač vám pomůže udržovat vodu v čistotě, takže si můžete být jisti, že vy a vaše děti můžete bezpečně plavat a osviežovaťsa v horkých dnech.

Klíčové vlastnosti:

Dávkuje správné množství chemie opdľa velikosti bazénu / po nastavení dávkování
Pomáhá udržovat čistotu vody v bazénu
Teploměr měří teplotu vody
Vysoká kvalita

Plovák BESTWAY je určen pro tablety o rozměrech cca 7,5 cm.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce