Čtyřkolka Land Rover Discovery Toys Group

Čtyřkolka Land Rover Discovery

3614 Kč

Právě je za dobrou cenu Čtyřkolka Land Rover Discovery od populární značky Toys Group - tento produkt dodáváme za jedinečnou cenu 3614 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: RA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Vaše oblíbené zboží, Čtyřkolka Land Rover Discovery od top výrobce Toys Group - tento produkt nabízíme za úžasnou cenu 3614 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Čtyřkolka Land Rover Discovery je luxusní vozidlo s řetězovým pohonem, které nahrazuje tříkolku a je určeno pro děti, které se chtějí vozit na vozidle, které již více pripmína automobil. Čtyřkolka se udává do pohybu kroucením pedálů. Řetěz je ukryta v pouzdru. Čtyřkolka má plastové kola s s gumovými pneumatikami, které zvyšují pohodlí při jízdě. Je vhodná pro jízdu doma ale hlavně v zahradě nebo po chodníku na pevnějším podkladu.Vozidlo poskytne dětem spoustu radosti a díky jedinečnému designu a materiálem nejvyšší kvality přizpůsobeným věku jezdců zajišťují bezpečnost a stabilitu při jízdě.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Technické parametry:

Pohon: řetězový pohon (plné pouzdro),
Kovové ozubená kola,
Ruční brzda
Převodovka pro jízdu vpřed / vzad a volný převod,
Kola: EVA kola ø 21 cm
Rozměr židle: 31 cm x 18 cm x 24 cm,
Hmotnost vozidla: 12,5 kg,

Čtyřkolku používat pod dohledem dospělé osoby.

rozměr vozidla

Délka: 100 cm,
Šířka: 52 cm,
Výška: 53 cm,

Rozměr balení:

délka: 102 cm
šířka: 53 cm
výška: 38 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce