Chodníkové křídy v kyblíku 12 ks Toys Group

Chodníkové křídy v kyblíku 12 ks

62 Kč

Váš oblíbený produkt, Chodníkové křídy v kyblíku 12 ks s jakostní značkou Toys Group - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 62 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: TD00541299
Do obchodu

Popis

Toys Group

Top produkt, Chodníkové křídy v kyblíku 12 ks s proslulou značkou Toys Group - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 62 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Chodníkové křída je důležitou součástí letních her na ulici. Pamatujeme si, ža jako děti jsme potají odnášeli ze školy křídu, abychom si mohli na chodníku nakreslit školku a pak spolu skákat. Nebo si kreslit různé obrázky. Bylo to mnohem zajímavější, jak kreslit na papír. Nyní nabízíme našim dětem barevné křídy, protože i pro ně je zajímavé kreslit obrázky po chodníku nebo nakreslit si školku a zahrát se spolu s kamarádkami. Zároveň tato hra je v fantasticky jednoduchý způsob, jak rozvíjet smysl pro rovnováhu a přesnost hodů. Sada obsahuje 12 kusů křídy různých barev uložených v plastovém kyblíku.Hračka je vhodná pro děti od 2 let.Rozměr kbelíky: cca 10 cm x cca 11,5 cm / průměr x výška

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce