Chlupatý medvídek Care Bears - H Toys Group

Chlupatý medvídek Care Bears - C

179 Kč

Není proč váhat, Chlupatý medvídek Care Bears - C s pečetí kvality Toys Group - tento produkt máte po jednoduché objednávce v úžasné akci za 179 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Velmi žádaný produkt, Chlupatý medvídek Care Bears - C s trendy značkou Toys Group - tento produkt obchodujeme za jedinečnou cenu 179 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?

Care Bears je skupina roztomilých chlupatých medvídků, kteří učí lidi, jak pečovat o ostatních. Každý z nich má v bříšku jiný obraz, který odráží jeho charakter a jak se stará o ostatních. Mnozí z nás si pamatují tuto dětskou animovanou pohádku. Díky těmto figurkám se děti budou moci přestěhovat do země péče a pochopit důležitost péče o jinou osobu. Medvídci jsou vyrobeny s důrazem na detaily a krásné barvy podporují zábavu. Na dotek jsou velmi příjemné. Díky svým malým rozměrům (8 cm) si ho dítě může vzít téměř kamkoliv. Další výhodou hračky jsou pohyblivé ruce a nohy, jakož i otočná hlava. Medvídci Care Bears znamená lepší zábavu a imaginárnejšie dobrodružství pro přátele. Cena je za 1 ks.Hračka není vhodná pro děti od 3 let.

Velikost medvídka je 8 cm.

Rozměr balení:

délka: 5,5cm
šířka: 5 cm
výška: 9,50 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users