Carcassonne - rozšíření 3 Princezna a drak

Carcassonne - rozšíření 3 Princezna a drak

399 Kč

Nabídka pro vás: Carcassonne - rozšíření 3 Princezna a drak od oblíbené společnosti - tento artikl nakupujte za téměř velkoobchodní cenu 399 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8595558300136
Do obchodu

Popis

Váš oblíbený produkt, Carcassonne - rozšíření 3 Princezna a drak pocházející od značky - tento artikl čeká na vás s unikátní slevou za 399 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.
Třetí rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry figurku draka, který může létat nad poli a cestami, městy i kláštery. Jeho pouhá přítomnost budí hrůzu sedláků, rytířů i lupičů, kteří se pak bezhlavě utíkají schovat k ostatním družiníkům svého pána. Dalším nebezpečenstvím je princezna. Je tak krásná, že kdejaký rytíř ztratí srdce a místo plnění svých povinností ve městě s ní raději uteče. Ve hře je ještě figurka víly, která dokáže ochránit před drakem i princeznou a nové kartičky krajiny tunel, klášter ve městě a další.

Další popis produktu Carcassonne - rozšíření 3 Princezna a drak

  • Název: Carcassonne - rozšíření 3 Princezna a drak
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8595558300136
  • ID produktu: 517089
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users