Beran a slepice - Rozšíření Na farmě ALBI

Beran a slepice - Rozšíření Na farmě

44 Kč

Není proč váhat, Beran a slepice - Rozšíření Na farmě pocházející od značky ALBI - tento hit můžete pořídit za skvělou cenu 44 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8590228028372
Do obchodu

Popis

ALBI

Perfektní Beran a slepice - Rozšíření Na farmě od výrobce ALBI - tento produkt objednáte ve výhodné akci za 44 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Pořídili jste si hru Na farmě z edice Kouzelné čtení? Nabízíme vám možnost dokoupit si zvířátka, která jsou ve hře zobrazena pouze na kartičkách, za zvířátka plastová s ozvučenou podstavou.

Jak tato zvířátka fungují? Pro jejich správné fungování je nutné nejprve nahrát audio soubor pro hru Na farmě, který je zdarma ke stažení zde. Poté, co se tužkou dotknete podstavy, zvířátko se ozve.

Že doma nemáte hru Na farmě? Nezoufejte! Zvířátka můžete použít i bez uvedené hry. Po dotknutí se podstavy se dozvíte více informací o daném zvířátku a můžete si i poslechnout, jaké zvuky zvíře vydává.

Rozměry:
beran: 8,5 cm × 6 cm, slepice 4 cm × 4,5 cm.
Rozměry balení: 14,5 cm × 5,5 cm × 7 cm.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Beran a slepice - Rozšíření Na farmě

  • Název: Beran a slepice - Rozšíření Na farmě
  • Cena: 44 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228028372
  • ID produktu: 75112
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users