Barevné gumičky Loom Bands 800 ks Toys Group

Barevné gumičky Loom Bands 800 ks

101 Kč

Jedinečná nabídka, Barevné gumičky Loom Bands 800 ks od top značky Toys Group - tento produkt koupíte v husté akci za 101 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 6931499286191
Do obchodu

Popis

Toys Group

Není proč váhat, Barevné gumičky Loom Bands 800 ks co bereme od značky Toys Group - toto zboží si můžete zakoupit výhodně za 101 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Předmětem nabídky je souprava pro vytváření nejmódnějších gumových náramků na ruce a to barevný Loom Bands 800 ks. Duhové náramky, které se dělají z barevných gumiček na Krosně, šídlem nebo na prstech (podle toho, kdo jak umí) se staly velmi žádoucí šperky. S gumičkami lze vyrobit desítky různých vzorů náramků, náhrdelníků, prstenů, tašky, klíčenky, pouzdra pro mobilní telefon, stačí jen spustit svou fantazii a představivost.Sada obsahuje:800 barevných gumičekšídloKrosno11 háčkůmini krosnokorálkyBarevné gumičky jsou určeny pro všechny věkové kategorie od 3 let.důležité:Při výrobě náramku je třeba dbát, aby náramek nebyl velmi stažena, což by bránilo prokrvení končetin.Rozměr krosna: 22 cm x 3 cm x 6 cm délka x šířka x výškaRozměr balení: 27 cm x 5 cm x 21 cm délka x šířka x výškaVýrobek má evropský certifikát CE. Tento produkt je v souladu s evropskou normou EN 71.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce