Barevné gumičky Loom Bands 1200 ks Toys Group

Barevné gumičky Loom Bands 1200 ks

105 Kč

Spokojenost přinášející Barevné gumičky Loom Bands 1200 ks co nám vyrábí Toys Group - tento artikl čeká na vás s unikátní slevou za 105 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad dva a půl tisíce nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys Group

Nabídka pro vás: Barevné gumičky Loom Bands 1200 ks od výrobce Toys Group - tento artikl nepropásněte v neopakovatelné akci za 105 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Předmětem nabídky je souprava pro vytváření nejmódnějších gumových náramků na ruce v této sezóně a to barevný Loom Bands 1200 ks.Sada obsahuje: 2000 barevných gumiček Šídlo Krosno 48 háčků korálkyDuhové náramky jsou více než jen móda, která zachvátila celou Evropu a Ameriku. Duhové náramky, které dělají z barevných gumiček na krosně, šídlem nebo na prstech (podle toho, kdo jak umí) se staly velmi žádoucí šperky. S gumičkami lze vyrobit desítky různých vzorů náramků, náhrdelníků, prstenů, tašky, klíčenky , pouzdra pro mobilní telefon, stačí jen spustit svou fantazii a představivost. Barevné gumičky jsou určeny pro všechny věkové kategorie od 3 let.Důležité: Při výrobě náramku je třeba dbát, aby náramek nebyl velmi stažena, což by bránilo prokrvení končetin. Rozměr balení: délka: 27 cm šířka: 4 cm výška: 18 cmVýrobek má evropský certifikát CE. Tento produkt je v souladu s evropskou normou EN 71.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users