Barevná dráha pro kuřátka se světlem a zvukem

Barevná dráha pro kuřátka se světlem a zvukem

309 Kč

Vynikající Barevná dráha pro kuřátka se světlem a zvukem od populární značky - tento artikl je v tento okamžik za hustou cenu 309 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Trhem osvědčený produkt, Barevná dráha pro kuřátka se světlem a zvukem od producenta - toto zboží si můžete nechat dodat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 309 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Barevná dráha s pohyblivými schody pro malé kuřata určitě zaujme každé dítě. Děti milují pozorování padajících a pohybujících se prvků. Hračka stimuluje rozvoj pocitu zraku, vnímavosti a motorické koordinace dítěte. Hra spočívá v tom, že kuřátka se po pohyblivých schodech vyvezou na tobogan, po kterém se klouzavým pohybem vrátí zpět na pohyblivé schody. V průběhu hry schody blikají barevnými světly do rytmu veselé melodie, kterou je možné vypnout. Živé barvy a zajímavý tvar tratě zajistí mnoho hodin neuvěřitelné zábavy. Barva dráhy se může lišit od barvy na obalu. K funkčnosti dráhy lze použít 3 ks baterií typu AA 1,5 V - nejsou součástí balení nebo pomocí kabelu USB.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

10 barevných kuřátek
eskalátor
diapozitivy
8 vlajky
kabel USB
nálepky

Rozměr poskládané dráhy:

20 cm x 35 cm x cca 16 cm / výška x délka x šířka

Rozměr balení:

19 cm x 8 cm x 30,5 cm / výška x délka x šířka

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce