Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou Barbie

Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou

1099 Kč

Perfektní Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou s pečetí kvality Barbie - tento artikl nakupujte téměř zdarma za 1099 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 0887961699036
Do obchodu

Popis

Barbie

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou s pečetí kvality Barbie - tento hit získáte s extra slevou za 1099 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.
Užij si spoustu zábavy s tímto herním setem Dreamtopia, který ukrývá spoustu parádních doplňků! Pomoz Barbie® mořské víle s péčí o miminko a batole. Podívej, všichni tři mají pestrobarevný vršek a ocasní ploutev jako skutečné mořské panny! Užijte si společně spoustu zábavy při klouzání na duhové skluzavce nebo houpání na houpačce. Jakmile je čas si odpočinout, ulož miminko do kolíbky a batole do postýlky ve tvaru mušle. V setu na tebe čeká ještě jeden malý kamarád narval, který umí dokonce i stříkat vodu! A to ještě není vše! V každém balení se ukrývá narval v jiné barvě.

Další popis produktu Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou

  • Název: Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou
  • Cena: 1099 Kč
  • Výrobce: Barbie
  • EAN: 0887961699036
  • ID produktu: 629343
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users