BABY born® Přenosná sedačka na kolečkách Zapf Creation

BABY born® Přenosná sedačka na kolečkách

899 Kč

Kvalitní BABY born® Přenosná sedačka na kolečkách co nám vyrábí Zapf Creation - tento produkt posíláme s unikátní slevou za 899 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4001167824412
Do obchodu

Popis

Zapf Creation

Tradiční bestseller, BABY born® Přenosná sedačka na kolečkách se známou značkou Zapf Creation - tento produkt objednáte za bombastickou cenu 899 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
1 – 2 – 3, tahle skvělá cestovní sedačka na kolečkách se třemi funkcemi bude stále s vámi, kamkoli se s BABY born® vydáte. Cestovní sedačka se třemi funkcemi, jak to vlastně funguje? Nejdříve je tu přenášecí funkce: cestovní sedačku můžete jednoduše a pohodlně přenášet z místa A do místa B uchopením za tyrkysové madlo. Kdyby se BABY born® cestou nudila, může si čas zkrátit třeba počítáním hvězdiček na pruhované látce, která sedačku zdobí. Funkce číslo dvě – sedačku snadno nastavíte do vzpřímené pozice a sedačka pak funguje jako křesílko, které BABY born® poskytne skvělý výhled všude kolem. A teď přichází zlatý hřeb, funkce číslo tři. Díky kolečkům můžete BABY born® v sedačce pohodlně táhnout vedle sebe. Sedačka je samozřejmě vybavena bezpečnostními popruhy, a tak je BABY born® na cestách vždy v bezpečí. Slyšíte, jak říká „Rychleji, rychleji!“ • Originální doplněk pro panenky BABY born®. • Pečlivě navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost a otevírají nové možnosti a témata hry.

Další popis produktu BABY born® Přenosná sedačka na kolečkách

  • Název: BABY born® Přenosná sedačka na kolečkách
  • Cena: 899 Kč
  • Výrobce: Zapf Creation
  • EAN: 4001167824412
  • ID produktu: 622775
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users