Auto transformers: Bumblebee Toys Group

Auto transformers: Bumblebee

205 Kč

Vaše možnosti obohacující Auto transformers: Bumblebee co nám vyrábí Toys Group - tento artikl čeká na vás téměř zdarma za 205 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 2500 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Příjemné pocity navazující Auto transformers: Bumblebee s osvědčenou značkou Toys Group - tento artikl je tady pro vás s neuvěřitelnou slevou za 205 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Toto nádherné auto transformující se na robota Bumblebee, potěší každého milovníka Transformerů. Bumblebee je jedním z nejmenších a nejslabších autorobotov. Ale i přes své velikosti je velmi statečný a přátelský. Autorobot, který je vyroben z plastu zabezpečí kreativní hru každého malého bojovníka. Auto-roboty jsou skvělý způsob, jak se hrát společně s kamarády, díky čemuž mohou trávit spolu více času. Auto je dodáváno bez obalu.

Hračka je vhodná pro děti od 8 let.

Rozměr auta:

délka: 15 cm
šířka: 6,5 cm
výška: 4,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce