Auto Superkart s Igráčkem

Auto Superkart s Igráčkem, žlutá

1149 Kč

Jasný hit, Auto Superkart s Igráčkem, žlutá kvalitní značky - tento produkt dodáváme levně za 1149 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8591945087628
Do obchodu

Popis

Velmi oblíbený produkt Auto Superkart s Igráčkem, žlutá od známého výrobce - toto zboží si můžete opatřit při časově omezené akci za 1149 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte jinde víc než musíte.
Superkart IGZ, FARO, má osvědčený motor SUPER, pastorek a talířové kolo. Všechny ostatní díly jsou nové, z nových vstřikovacích fo­rem. Podvozek je tradičně z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, nové jsou také polyamidové disky kol a nerezové hřídele. Karoserie je z ABS, použita byla kvalitní barviva a od počátku bude motokára nabízena v mnoha barvách. Také další díly karoserie jsou z vysoce houževnatého ABS. Protože jde primárně o „hračku“, jsou výlisky nebarvené, perfektní povrch výlisků pak vypovídá o dokonale vyleštěné formě. Igráček závodník, EFKO, který usedá do autodráhového modelu, prošel také zásadní inovací. Především bylo nezbytné změnit tvar zápěstí pro realistický úchop malého volantu. Závodník si musí chránit hlavu a platí to i pro Igráčka, jeho přilba je nerozbitná, z polyamidu. Dojem nové figurky pak dotváří brýle a potisk paží a trupu.

Další popis produktu Auto Superkart s Igráčkem, žlutá

  • Název: Auto Superkart s Igráčkem, žlutá
  • Cena: 1149 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8591945087628
  • ID produktu: 626895
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users