Auto Superkart s Igráčkem

Auto Superkart s Igráčkem, oranžová

1149 Kč

Radost přinášející Auto Superkart s Igráčkem, oranžová od oblíbeného výrobce - tento produkt máte po jednoduché objednávce v husté akci za 1149 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8591945087635
Do obchodu

Popis

Vaše oblíbené zboží, Auto Superkart s Igráčkem, oranžová originální od labelu - toto zboží si můžete objednat téměř zdarma za 1149 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.
Superkart IGZ, FARO, má osvědčený motor SUPER, pastorek a talířové kolo. Všechny ostatní díly jsou nové, z nových vstřikovacích fo­rem. Podvozek je tradičně z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, nové jsou také polyamidové disky kol a nerezové hřídele. Karoserie je z ABS, použita byla kvalitní barviva a od počátku bude motokára nabízena v mnoha barvách. Také další díly karoserie jsou z vysoce houževnatého ABS. Protože jde primárně o „hračku“, jsou výlisky nebarvené, perfektní povrch výlisků pak vypovídá o dokonale vyleštěné formě. Igráček závodník, EFKO, který usedá do autodráhového modelu, prošel také zásadní inovací. Především bylo nezbytné změnit tvar zápěstí pro realistický úchop malého volantu. Závodník si musí chránit hlavu a platí to i pro Igráčka, jeho přilba je nerozbitná, z polyamidu. Dojem nové figurky pak dotváří brýle a potisk paží a trupu.

Další popis produktu Auto Superkart s Igráčkem, oranžová

  • Název: Auto Superkart s Igráčkem, oranžová
  • Cena: 1149 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8591945087635
  • ID produktu: 626896
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users