Auto Superkart s Igráčkem

Auto Superkart s Igráčkem, modrá

1149 Kč

Velmi žádaný produkt, Auto Superkart s Igráčkem, modrá od známého výrobce - tento artikl čeká na vás za skvělou cenu 1149 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8591945087642
Do obchodu

Popis

V akci je pouze tady Auto Superkart s Igráčkem, modrá od populárního výrobce - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 1149 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Superkart IGZ, FARO, má osvědčený motor SUPER, pastorek a talířové kolo. Všechny ostatní díly jsou nové, z nových vstřikovacích fo­rem. Podvozek je tradičně z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, nové jsou také polyamidové disky kol a nerezové hřídele. Karoserie je z ABS, použita byla kvalitní barviva a od počátku bude motokára nabízena v mnoha barvách. Také další díly karoserie jsou z vysoce houževnatého ABS. Protože jde primárně o „hračku“, jsou výlisky nebarvené, perfektní povrch výlisků pak vypovídá o dokonale vyleštěné formě. Igráček závodník, EFKO, který usedá do autodráhového modelu, prošel také zásadní inovací. Především bylo nezbytné změnit tvar zápěstí pro realistický úchop malého volantu. Závodník si musí chránit hlavu a platí to i pro Igráčka, jeho přilba je nerozbitná, z polyamidu. Dojem nové figurky pak dotváří brýle a potisk paží a trupu.

Další popis produktu Auto Superkart s Igráčkem, modrá

  • Název: Auto Superkart s Igráčkem, modrá
  • Cena: 1149 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8591945087642
  • ID produktu: 626897
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users